Rozstrzygnięcie konkursu

1 Jagoda Siembor 1b

2.Zofia Mikołajczyk 2b

3. Wojtek Szczerba 3b

Wyróżnienia: Ola Pongowska 1b, Jan Rudnicki 2b, Wiktor Szczerbowski 2b, Zuzia Łukomska 1c, Rysio Czuma 1a, Laura Kuśmierska 2b, Julia Frączyk 1b

Klasy IV-VIII

1.Laura Pałczyńska 5c

2.Sara Noskowska 5a

3.Nina Maksymowicz 5a

Wyróżnienia: Nadzieja Drewnowska 4a, Makary Sędzicki 5b, Ania Siembor 5b, Natalia Maciaszek 4a

Wszystkim laureatom gratulujemy, nagrody  rzeczowe zostaną wręczone w czerwcu podczas apelu kończącego rok szkolny.

Akademia Młodego Odkrywcy

W dniu 14 listopada 2018 r. odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu „Akademia Młodego Odkrywcy”, który jest realizowany przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Wzięło w nim udział 36 uczniów z klas V – VIII.

Podczas wizyty na Uniwersytecie Medycznym dzieci brały udział w trzech warsztatach:

1. „Jak szyć?” - warsztaty z szycia chirurgicznego miały na celu rozwijanie zdolności manualnych oraz ćwiczenie cierpliwości i precyzji. Uczniowie poznali technikę zakładania podstawowych szwów chirurgicznych.
  2. "Młody Ratownik" - podczas zajęć w doskonale wyposażonym Centrum Symulacji Medycznych, Mali Odkrywcy uczyli się udzielania pierwszej pomocy i zachowania w sytuacjach zagrażających zdrowiu bądź życiu.
  3. "Inteligencja Emocjonalna – jak wykorzystać emocje do działania?" - warsztaty, podczas których uczniowie mogli zapoznać się z emocjami własnymi i innych osób, oraz poznali metody radzenia sobie z nimi.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z medycyną!!!

Jednocześnie zachęcamy uczestników projektu do wzięcia udziału w konkursie „WEJDŹ DO ŚWIATA NAUKI! TWOJE SPOTKANIE Z NAUKĄ NA UNIWERSYTECIE MEDYCZNYM W ŁODZI”.

Praca konkursowa może być oddana w dowolnej formie (np. praca plastyczna, opowiadanie, zdjęcie, filmik, prezentacja, teledysk…).

Praca może być indywidualna lub grupowa (maks. 3 osoby).

Więcej informacji na stronie projektu: www.amo.umed.pl

Termin składania prac – do 26 kwietnia 2019 r. w sekretariacie szkoły lub u szkolnego koordynatora projektu p. dyr. Marzeny Bartosik.

Nasze prace

Podczas lekcji... i nie tylko!

Mrowisko

Redaktorzy do piór!

Klub Europejski

Szkolny Klub Europejski

Hasło do konta

Szanowni Rodzice!

Jeśli problem z zalogowaniem się do konta LIBRUS Synergia jest spowodowany zapomnieniem loginu i/lub hasła, można skorzystać z linku ZAPOMNIAŁEM HASŁA. Warunkiem skorzystania z tej funkcji jest podanie loginu oraz wcześniejsze wpisanie w konfiguracji konta adresu mailowego. Panel konfiguracji dostępny jest po zalogowaniu do rozwiązania LIBRUS Synergia.

Uwaga! Jeżeli adres e-mail nie został wpisany w konfiguracji konta, jedynym sposobem odzyskania hasła jest skontaktowanie się ze SZKOLNYM ADMINISTRATOREM SYSTEMU lub SEKRETARIATEM SZKOŁY.

Po wpisaniu loginu, klikamy „wyślij” – zostanie wysłana wiadomość, na adres mailowy podany w formularzu rejestracyjnym, zawierająca link ze specjalnym kodem.
Należy kliknąć w podany link, lub przekopiować go do paska adresu przeglądarki i kliknąć przycisk Enter.
Jeżeli kod nie stracił ważności (48 godzin od chwili wysłania), zostanie otwarty widok zmiany hasła. W polu „login” należy wpisać swój login do konta. W polach „nowe hasło” i „powtórz nowe hasło” należy wpisać nowe ustalone przez siebie hasło. Po uzupełnieniu wszystkich pól należy potwierdzić zmianę przyciskiem „zmień”.

Od tej chwili będzie można logować się używając nowego hasła.