1% podatku

Szanowni Rodzice

Serdecznie dziękujemy za państwa wpłaty na fundusz „Rolety, żaluzje” utworzony przez Stowarzyszenie „Uczeń”. Dzięki Państwa ofiarności w rolety lub żaluzje wyposażone zostało 15 sal lekcyjnych, w sumie za kwotę 11.915 zł., z czego 8470 zł. pochodziło z Państwa wpłat klasowych, z 3445 zł to dopłata ze strony Stowarzyszenia. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaangażowanie – możemy teraz cieszyć się nie tylko nowymi oknami, ale i chronić dzieci przed intensywnym słońcem w wiosennych i letnich miesiącach nauki. Do wyposażenia w żaluzje pozostała jeszcze sala nr 8 i 11. Ponadto bardzo chcielibyśmy przystąpić do odnawiania (malowania ścian korytarzy szkolnych), dlatego

bardzo prosimy o przekazywanie 1% podatku za rok 2017 dla naszego Stowarzyszenia „Uczeń” lub o dokonywanie dobrowolnych wpłat na ten cel na konto stowarzyszenia.

Przypominamy nr KRS: 0000271605,

nr konta: 631020 3408 0000 4502 0180 3105.

Będziemy wdzięczni za każdą kwotę – to pozwoli nam podjąć kolejne działania, aby wnętrze naszej szkoły było coraz piękniejsze.

Jeszcze raz dziękujemy za ofiarność, wyrozumiałość i pomoc.

Podczas lekcji... i nie tylko!

Redaktorzy do piór!

Szkolny Klub Europejski

Hasło do konta

Szanowni Rodzice!

Jeśli problem z zalogowaniem się do konta LIBRUS Synergia jest spowodowany zapomnieniem loginu i/lub hasła, można skorzystać z linku ZAPOMNIAŁEM HASŁA. Warunkiem skorzystania z tej funkcji jest podanie loginu oraz wcześniejsze wpisanie w konfiguracji konta adresu mailowego. Panel konfiguracji dostępny jest po zalogowaniu do rozwiązania LIBRUS Synergia.

Uwaga! Jeżeli adres e-mail nie został wpisany w konfiguracji konta, jedynym sposobem odzyskania hasła jest skontaktowanie się ze SZKOLNYM ADMINISTRATOREM SYSTEMU lub SEKRETARIATEM SZKOŁY.

Po wpisaniu loginu, klikamy „wyślij” – zostanie wysłana wiadomość, na adres mailowy podany w formularzu rejestracyjnym, zawierająca link ze specjalnym kodem.
Należy kliknąć w podany link, lub przekopiować go do paska adresu przeglądarki i kliknąć przycisk Enter.
Jeżeli kod nie stracił ważności (48 godzin od chwili wysłania), zostanie otwarty widok zmiany hasła. W polu „login” należy wpisać swój login do konta. W polach „nowe hasło” i „powtórz nowe hasło” należy wpisać nowe ustalone przez siebie hasło. Po uzupełnieniu wszystkich pól należy potwierdzić zmianę przyciskiem „zmień”.

Od tej chwili będzie można logować się używając nowego hasła.