Dzień Otwarty w naszej szkole!

Serdecznie zapraszamy przyszłych pierwszoklasistów wraz z opiekunami na spotkanie w ramach "Dnia Otwartego" do naszej szkoły w dniu 7 marca 2018 roku w godz. 16.00 - 18.00.

Uroczystość będzie okazją do poznania grona pedagogicznego, oferty edukacyjnej oraz dorobku placówki.

Szanowni Rodzice i Opiekunowie dzieci siedmioletnich!

Informujemy, że 01 marca 2018 roku rozpoczyna sie elektroniczna rekrutacja do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2018/2019.

Więcej informacji w lewym menu "Rekrutacja uczniów do klas I".

1% podatku

Szanowni Państwo!

Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli zechcecie wspomóc naszą szkołę przeznaczając 1% podatku na Stowarzyszenie "Uczeń" (KRS 0000271605). Zgromadzone środki zamierzamy przeznaczyć na doposażenie szkoły w kolejne szafki dla uczniów, stworzenie pracowni fizyczno-chemicznej i malowanie wnętrz szkolnych po zakończonych pracach termomodernizacyjnych budynku.

Dziękujemy!

Podczas lekcji... i nie tylko!

Redaktorzy do piór!

Szkolny Klub Europejski

Hasło do konta

Szanowni Rodzice!

Jeśli problem z zalogowaniem się do konta LIBRUS Synergia jest spowodowany zapomnieniem loginu i/lub hasła, można skorzystać z linku ZAPOMNIAŁEM HASŁA. Warunkiem skorzystania z tej funkcji jest podanie loginu oraz wcześniejsze wpisanie w konfiguracji konta adresu mailowego. Panel konfiguracji dostępny jest po zalogowaniu do rozwiązania LIBRUS Synergia.

Uwaga! Jeżeli adres e-mail nie został wpisany w konfiguracji konta, jedynym sposobem odzyskania hasła jest skontaktowanie się ze SZKOLNYM ADMINISTRATOREM SYSTEMU lub SEKRETARIATEM SZKOŁY.

Po wpisaniu loginu, klikamy „wyślij” – zostanie wysłana wiadomość, na adres mailowy podany w formularzu rejestracyjnym, zawierająca link ze specjalnym kodem.
Należy kliknąć w podany link, lub przekopiować go do paska adresu przeglądarki i kliknąć przycisk Enter.
Jeżeli kod nie stracił ważności (48 godzin od chwili wysłania), zostanie otwarty widok zmiany hasła. W polu „login” należy wpisać swój login do konta. W polach „nowe hasło” i „powtórz nowe hasło” należy wpisać nowe ustalone przez siebie hasło. Po uzupełnieniu wszystkich pól należy potwierdzić zmianę przyciskiem „zmień”.

Od tej chwili będzie można logować się używając nowego hasła.