Certyfikaty Listy gratulacyjne Dyplomy i podziękowania

Nasza szkoła uzyskała certyfikat uczestnictwa w Europe Code Week 2017. Uczniowie klasy Ib wraz z  wychowawczynią, pani Danielą Kuca,  wzięli udział w zajęciach wykorzystujących nowoczesną zabawkę - OzoBota.

W roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła otrzymała certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki za

udział w IV edycji ogólnopolskiej kampanii "Wszystkie kolory świata" zorganizowanej przez UNICEF.

Szkoła uczestniczyła w ogólnopolskim programie "Śniadanie Daje Moc" będącego elementem edukacji zdrowotnej.

Program został przeprowadzony w roku szkolnym 2016/2017.

Nasza szkoła otrzymała tytuł SZKOŁY PRZYJAZNEJ ŁODZI za czynny udział w Programie edukacyjnym Nasza Łódź.

Nauczyciele naszej szkoły brali udział w programie edukacji finansowej dzieci Cha-Ching. Program przygotowany został przez Towarzystwo Ubezpieczeń Prudential Polska.

W roku szkolnym 2015/2016 nasza szkoła otrzymała certyfikat uczestnictwa w programie edukacyjnym dla szkół podstawowych "Wybieram wodę" organizowanym przez Polskie Towarzystwo Dietetyki oraz Instytut Promocji Zdrowia i Dietoterapii.

Komitet Honorowy oraz jury Ogólnopolskiego Konkursu "Bezpieczna Szkoła - Demokratyczny Kraj" przyznali naszej szkole tytuł "Bezpiecznej Szkoły".

Staliśmy się także członkami Ogólnopolskiego Klubu "Bezpieczne Szkoły".

Czerwiec 2014 r.

Rada Klubu EUROPA W NASZEJ SZKOLE działającego pod patronatem Europoseł Joanny Skrzydlewskiej przyznała naszej szkole certyfikat członkostwa w Klubie "EUROPA w naszej szkole" na rok szkolny 2013/2014.

Bezpiecznej Szkoły oraz członkostwo Ogólnopolskiego Klubu Bezpieczne Szkoły przyznany przez Komitet Honorowy oraz Jury Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń

Rok szk. 2012/2013

TYTUŁ przyznany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji za systemowe działania na rzecz ucznia zdolnego

Rok szk. 2011/2012.

Certyfikat ORGANIZACJA INNOWACYJNA Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycielii Kształcenia Praktycznego

Rok szk. 2010/2011

Certyfikat Honorowego Członka Klubu Przyjaciół Kota Piotrka Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

Rok szk. 2009/2010

Certyfikat Łódzkiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Dysleksji "SZKOŁA PRZYJAZNA UCZNIOM Z DYSLEKSJĄ"

Rok szk. 2005/2006  i   rok szk. 2008/2009

Certyfikat PROMOTOR RECYKLINGU Ośrodka Działań Ekologicznych "Źródła".

13 czerwca 2008 r.

Certificate of Participation Survey on School Preparedness for Food Allergy

Lipiec 2008 r.

Certyfikat Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego