Nawigacja

2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006

Konkursy

2016/2017

Konkurs

Osiągnięcie

Uczeń

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MATEMATYKA PLUS

laureat I st. z wyróżnieniem

Antonina Styś VIc, Wojciech Nowakowski Via, Maja Baćkowska IIIb, Antoni Krawczyk IIIb, Maciej Głosek IIIb, Grzegorz Kołkowski IIIc,

laureat I st.

Nadia Kerre Vc, Joanna Sydor VIb, Jakub Gawkowski IIIb, Siembor Anna IIIb, Bartosz Wąsik IIIb, Jakub Pisarski IIIa, Julia Szmiel IIIa, Maciej Arkuszyński IIIc, Borys Guga IIIc, Denis Kerre IIIc, Mikołaj Celmer IIIc, Franciszek Juręczyk IIId, Zofia Sołtyszewska IIId, Grzegorz Rudnicki IIb

laureat II st.

Zuzanna Pilarz VIb, Nina Wąsik VIb, Mateusz Woskowicz VIb, Oliwier Czeremuszkin IIIb, Makary Sędzicki IIIb, Aleksandra Warsza IIIb, Ewa Zajdel IIIa, Michał Kot IIId, Klaudia Nejman IIIc, Marcelina Jastrzębska IIId

laureat III st.

Aleksandra Brożyna VIa, Natalia Niewierowicz VIc, Kacper Zdziarski VIc, Franciszek Lewandowski Vb, Wojciech Brudniewicz IIIb, Mateusz Jakobs IIIb, Jakub Kubasik IIIa, Kajetan Blimel IIIc

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2017

bardzo dobry wynik

Antoni Krawczyk IIIb

wyróżnienie

Przemysław Leśniczuk IVb, Michał Makarewicz IVa, Aleksandra Guga Vc, Alicja Markowska Vb, Aquila Garcia-jaworski Vb, Mateusz Sielecki VIb, Maja Baćkowska IIIb, Wojciech Brudniewicz IIIb, Jakub Pisarski IIIa, Grzegorz Rudnicki IIb, Franciszek Juręczyk IIId, Borys Guga IIIc

Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUSEK 2017

laureat

Marta Klimczak IIa, Grzegorz Rudnicki IIb, Antoni Krawczyk IIIb, Oliwier Czeremuszkin IIIb, Aleksandra Warsza IIIb, Wojciech Brudniewicz IIIb, Makary Sędzicki IIIb, Borys Guga IIIc

Międzyszkolny Konkurs I TY ZOSTANIESZ OMNIBUSEM

I miejsce

Zuzanna Pilarz VIb

II miejsce

Oliwier Czeremuszkin IIIb

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny MINI RADOGOSZCZ 2017

I miejsce

Antoni Krawczyk IIIb

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczno-Matematyczny „Zielone zadania”

wyróżnienie

Maja Baćkowska IIIb, Franciszek Juręczyk IIID

Ogólnołódzki Konkurs „O PRZYSZŁOŚCI MARZĘ TERAZ”

I miejsce drużynowo

Małgorzata Kowalczyk, Melania Suliborska, Amelia Powierża - Vb

III miejsce drużynowo

Aleksandra Brożyna, Julia Kaźmierska, Amelia Woźny - VIa

Międzynarodowy Konkurs Programowania w Języku Baltie 3 – etap wojewódzki

IV miejsce

Oliwier Czeremuszkin IIIb

VI miejsce

Maja Baćkowska IIIb

XVIII miejsce

Mateusz Jakobs IIIb

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego Szkół Podstawowych

laureat

Zuzanna Pilarz VIb

VI Mała Olimpiada Języka Polskiego

laureat

Zuzanna Pilarz VIb

Ogólnołódzki Konkurs Recytatorski

II miejsce

Natasza Deptuła VIc

III miejsce

Maksymilian Balcerowski IVc

XVII Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi „Świat Baśni Rosyjskich”

II miejsce

Nadzieja Drewnowska IIa

III miejsce

Maria Dąbrowska IVc

wyróżnienie

Aleksandra Jakubiak VIc, Natasza Powierża IIa

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „W ŚWIECIE DZIECI Z BULLERBYN”

I miejsce

Maja Baćkowska IIIb, Antoni Krawczyk IIIb

II miejsce

Aleksandra Warsza IIIb

Międzyszkolny Konkurs „The best comics …ever”

IV miejsce

Mateusz Adamczyk VIa

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego English Project 190

I miejsce

Jakub Laskowski VIa (laureat), Alexander Gromek VIb

III miejsce

Maria Janczak VIa, Aleksandra Brożyna VIa (finalistki)

Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH 4KIDS

I miejsce

Nadia Kerre Vc

wyróżnienie

Aleksandra Brożyna VIa

finalista

Joanna Sydor VIb

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Skilful(er)

I miejsce

Aleksandra Pora IVb

III miejsce

Michał Makarewicz IVa

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego PINGWIN 2016

IV miejsce

Nadia Kerre Vc

wyróżnienie

Aleksandra Pora IVb

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego POGROMCA CZASÓW

I miejsce

Aleksandra Brożyna VIa (laureat)

II miejsce

Nadia Kerre Vc

Mistrz Spellingu 2017

III miejsce

Antoni Janiak IVc

XV Konkurs Przyrodniczy

finalista

Wojciech Nowakowski VIa

Konkurs Przyrodniczy PRZYRODNICZE SKARBY

I miejsce

Maria Dąbrowska IVc

III Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Kotki, psiaki i inne kochane zwierzaki”

wyróżnienie

Karolina Rajca VIc, Malwina Czechlewska Va

Łódzki Konkurs plastyczno-historyczny „Medalion – Konstytucja 3 maja”

II miejsce

Jakub Strzelecki VIa

III miejsce

Barbara Dąbrowska Vb

wyróżnienie

Maria Dąbrowska IVc

XVI Konkurs historyczno-plastyczny „Rycerze i ich czasy”

II miejsce

Mikołaj Czumaczenko VIa

wyróżnienie

Barbara Dąbrowska Vb, Maria Dąbrowska IVc, Zuzanna Rozwadowska Vc, Aleksandra Jakubiak VIc, Amelia Powierża Vb

X Łódzki Konkurs Historyczno-Informatyczny „Patroni naszych ulic”

I miejsce drużynowo

Aleksandra Brożyna VIa, Wojciech Nowakowski VIa, Katarzyna Nowakowska Vc

VII Łódzki Konkurs „Katyń … pamiętamy”

I miejsce

Aleksandra Brożyna VIa, Wojciech Nowakowski VIa, Zofia Kardas VIa

II miejsce

Hanna Dedecjus VIb, Jędrzej Olejniczak VIb, Mateusz Woskowicz VIb

XI Łódzki Konkurs „Prawa dziecka prawami człowieka”

finalista

Mateusz Woskowicz VIb, Hanna Dedecjus VIb, Joanna Sydor VIb

Łódzki Konkurs o Unii Europejskiej i państwach członkowskich

I miejsce

Zuzanna Pilarz VIb, Nina Wąsik VIb

GORĄCZKA ZŁOTA

IV miejsce

jakub Pokrywka IIIb, Maksymilian Sędzicki VI b, Makary Sędzicki IIIb

Konkurs Biblijny – Ewangelia św. Łukasza

VII miejsce

Zuzanna Pilarz VIb

Wojewódzki konkurs z wiedzy o kulturze współczesnej DO 4 RAZY SZTUKA

II miejsce drużynowo

Aleksandra Brożyna VIa, Wojciech Nowakowski VIa, Mateusz Adamczyk VIa, Katarzyna Nowakowska Vc

III Konkurs Twórczości Technicznej MISTRZ TECHNIKI TO JA

nagroda publiczności

Barbara Nadolska VIc

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny PORTRET MIKOŁAJA

II miejsce

Laura Kaczmarek IId

wyróżnienie

Agata Obraniak IVa

XVI Festiwal Bibliotek Szkolnych konkurs czytelniczo-plastyczny PODRÓŻE Z KSIĄŻKĄ

wyróżnienie

Zofia Kawełczyk IVa

VI Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Literacki MIŚ USZATEK ZAPRASZA

nagroda specjalna

Mikołaj Czumaczenko VIa (statuetka Misia Uszatka – najbardziej oryginalny strój)

V Przegląd Piosenki Świetlicowej

nagroda publiczności

zespół „Banaszki” SP 172

Mistrzostwa Łodzi w Piłce Koszykowej

II miejsce

VIb – Igor Dmochowski, Jędrzej Olejniczak, Maciej Kidawa, Igor Bobiński, Alexander Gromek, Damian Zawiasa, Mateusz Woskowicz, VIc – Jakub Kieras, Mateusz Adamczyk, Adam Grosicki, Maksymilian Bielnik, Mikołaj Majer, Stanisław Sławek, VB – Piotr Kona

Mistrzostwa Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych

VII miejsce

Karolina Rajca VIc, Natalia Niewierowicz VIc, Aleksandra Jakubiak VIc, Barbara Burzawska VIa, Natasza Makaro Vc, Michalina Malinowska IVc, Ewa Dedecjus Vb, Maria Dąbrowska IVc, Hanna Dedecjus VIb

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 172
    ul. Jaskrowa 15
    91-480 Łódź
  • tel. (42) 657-64-21
    fax. (42) 657-24-47

Biuletyn Informacji Publicznej